بازدید معاون خدمات شهری شهرداری شیراز و فرماندار شیراز از محلات پرخطر

محمدحسن پور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز با همراهی فرماندار شهر شیراز و برخی از مدیران شهری از محلات و بافت فرسوده بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری؛ یکی از عوامل موثر بر میزان افزایش جرائم و آسیب های اجتماعی مکان و مناطق جرم خیز و آسیب پذیر است و هدف اصلی بررسی و شناسایی مسائل و آسیب های اجتماعی در محلات و بافت های فرسوده می باشد.
در این بازدید معاون خدمات شهری شهرداری شیراز ضمن تشکر از همراهی دستگاهای اجرایی گفت: گسترش شهرنشینی موجب پیچیده تر شدن ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهر و همچنین بروز ناامنی و آسیب های اجتماعی در بافت تاریخی شده است، وی افزود روابط بین فضا و انسان، در محیط شهری معنای جدیدی یافته است.
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت پیشگیری از بروز جرائم در محله ها با مکانیسم برنامه ریزی های اجتماعی و شهری اهمیت فراوانی دارد و در جوامع شهری امروزی آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد، کودکان کار، خشونت و.... یکی از واقعیت های انکار ناپذیر می باشد که هیچ جامعه ای دور از این آسیب های اجتماعی نیست. 
وی همچنین افزود: آسیب های اجتماعی در محلات و بافت های تاریخی از دغدغه های اصلی شهرداری شیراز بوده و به همین منظور با برنامه ریزی دقیق و اصولی و به کارگیری کارشناسان خبره در این زمینه تلاش های مستمر جهت کاهش این آسیب ها برای آسایش و رفاه همشهریان عزیز در این محدوده جغرافیایی صورت می پذیرد. ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
منبع : معاونت خدمات شهری
بازدید ها : ۱۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

 
      تلفن : 071-32232477
پست الکترونیک : -
آدرس : شیراز - حدفاصل میدان حر و خیابان فردوسی کوچه گلشن راز ساختمان معاونت خدمات شهری
 

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز