پاکسازی معابر عمومی شهر شیراز از عرضه غیر قانونی و غیر بهداشتی قلیان

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: پیرو مطالبه شهروندان، اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری شیراز با همکاری نیروی انتظامی اقدام به جمع آوری گسترده عرضه قلیان های غیر قانونی سطح شهر شیراز نمود.
محمدحسن پور در این راستا افزود: با وجود اینکه بر اساس قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات و همچنین آیین نامه اجرایی قانون مذکور شهرداری شیراز متولی برخورد با عرضه قلیان غیر قانونی نمی باشد، اما به دلیل شیوع مجدد ویروس کرونا خود را در برابر شهروندان مسئول می داند، وی در ادامه افزود با توجه به مصوبه کمیته نظارت و بازرسی ستاد کرونا استان از همه دستگاه های متولی که مکلف به برخورد با عرضه کنندگان قلیان های غیربهداشتی هستند انتظار همکاری جدی تری داریم و شهرداری شیراز نیز  آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در این خصوص اعلام می دارد. 
معاون شهردار شیراز همچنین از شهروندان شیرازی تقاضا نمود به منظور حفظ سلامت خود و خانواده به هیچ عنوان از قلیان مشترک و عرضه شده در خیابان استفاده ننمایند. معاون خدمات شهری شهرداری شیراز در انتها نسبت به گسترش و شیوع گسترده ویروس کرونا در روزهای آتی هشدار داد و ابراز نگرانی کرد.۱۳۹۹/۰۴/۰۲
منبع : معاونت خدمات شهری
بازدید ها : ۶۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

 
      تلفن : 071-32232477
پست الکترونیک : -
آدرس : شیراز - حدفاصل میدان حر و خیابان فردوسی کوچه گلشن راز ساختمان معاونت خدمات شهری
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز